Konto osobiste eKonto mBank

mBank

Sprawdź całą ofertę on-line

mBank
Konto osobiste eKonto mBanku zajęło pierwsze miejsce "Złoty Bankier 2009". Dzięki temu rachunkowi unikniesz niepotrzebnych opłat.
Najważniejsze parametry konta osobistego mBank:
Oprocentowanie: 0 %
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: 0 PLN
Opłata za wydanie karty: 0 PLN
Opłata za używanie karty: od 1.50 do 9.99 PLN /m-c
Przelewy przez Internet: 0 PLN
Przelewy w placówce: brak
Przelewy przez telefon: od 2 do 4 PLN
Wypłaty z bankomatów w Polsce: do 5 PLN
Oprocentowanie limitu odnawialnego: od 11.45 do 15 %
Bezpłatne bankomaty: do 4300 BZ WBK, Cash4You, eCard, Euronet
Typy kart: MasterCard Debit
MasterCard Debit Gold
Visa Electron
Przelew zagraniczny: od 0.25 % min 20 PLN, max 200 PLN
Dodaj własną opinię o koncie osobistym mBank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Olka
Posiadam eKonto od ponad roku i jestem bardzo zadowolona, ponieważ nie płacę za prowadzenie konta, ani za przelewy czy kartę. Jedyny minus to fakt, że gdy chcę wypłacić pieniądze to muszę szukać swojego bankomatu. Brak oprocentowania również mi nic nie robi, bo czasem mam sporą sumę, a czasem równą zeru ;) Wygodnie można płacić za zakupy bez żadnych prowizji. Można wykupić sobie ubezpieczenie karty za 1,7 zł oraz za 5 zł wypłaty ze wszystkich bankomatów - również za granicą. Są to opłaty miesięczne, ale gdy ktoś tego nie potrzebuje to może mieć konto i kartę całkowicie za darmo.
Autor: Maniek
Wypłaty z bankomatu swojej gotówki z konta EKONTO w mBanku można dokonać we wszystkich bankomatach dostępnych na terenie całego kraju, ale za to zapłacimy dużą prowizję, chyba, że wybieramy bardzo dużą sumę pieniędzy, ale przecież też są pewne limity wypłat ustalone przez banki i posiadacza konta osobistego. A tak za darmo czy minimalną kwotę wypłacimy z bankomatu Euronet. Reszta w koncie czyli usługi są darmowe, nie płacimy za prowadzenie konta, wszystko mogę sobie zrobić czyli dokonać różnych transakcji poprzez internet. Konto nie jest oprocentowane, ale do konta mamy tzw. subkonto gdzie w chwili obecnej oprocentowanie wynosi 4 procent
Autor: gerard
Ale żeby wypłacić z konta właśnie tego oprocentowanego na 4 procent, to niestety musimy zapłacić prowizję od wypłaty na konto osobiste w wysokości chyba 5 złotych. Oczywiście pierwszy raz w miesiącu kalendarzowym jest to bezpłatne, ale następne wypłaty są niestety obarczone opłatami.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.