Konto osobiste Toyota Bank

Toyota Bank

Sprawdź całą ofertę on-line

Toyota Bank
Wysoko oceniane przez ekspertów konto osobiste Toyota Bank w przeciągu ostatnich lat zwyciężyło w 4 rankingach na Najlepsze Konto Internetowe. Tylu niezależnych specjalistów nie może się mylić!
Najważniejsze parametry konta osobistego Toyota Bank:
Oprocentowanie: od 2.75 %
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: 0 PLN
Opłata za wydanie karty: 30 PLN
Opłata za używanie karty: 30 PLN
Przelewy przez Internet: do 3 PLN
Przelewy w placówce: brak
Przelewy przez telefon: od 2 do 5 PLN
Wypłaty z bankomatów w Polsce: od 4.50 PLN
Oprocentowanie limitu odnawialnego: od 10.50 do 13.50 %
Bezpłatne bankomaty: wszystkie dla 3 operacji miesięcznie
Typy kart: VISA
Przelew zagraniczny:
Dodaj własną opinię o koncie osobistym Toyota Bank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: niezdecydowana
mam pytanie : tak czytam i czytam o tych kontach osobistych i już sama nie wiem co myśleć. To konto Toyota Bank wydaje się dość drogie, jak myślicie? ale z drugiej strony wygrywa w wielu rankingach ... Czy ktoś ma to konto? Polecacie czy nie?
Autor: 9090
Polecam, ale przede wszystkim dla tych, co dosyć dużo korzystają. Jeśli szukasz konta z dość dobrym oprocentowaniem i jednocześnie jesteś w stanie płacić za kartę ok. 30 zł to polecam. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne.
Autor: K.A.
Toyota wygrywa w rankingach? Chyba w takich, gdzie biorą pod uwagę tylko i wyłącznie oprocentowanie. Przecież trzeba mieć grubą forsę, żeby zwracało się te 30 zł za posiadanie karty, gdy oprocentowanie konta równa się 2,75% (przynajmniej). Wydanie karty również kosztuje 30 zł, ale to jedyna jednorazowa opłata. Do tego, żeby przelew mógł kosztować nawet 3 zł? To straszne zdzierstwo, normalnie to jest za darmo! Ranking powinien być układany według użytkowników kont, a nie instytucji. Wtedy byłby bardziej wiarygodny.
Autor: Maks
Wygrywa rankingach, bo konto te jest dla bardziej zamoznych klientów i to jest pewien sposób na przyciiągnięcie takich klientów. Nie tylko zależy im na właścicielach samochodów marki TOYOTA, ale także tych kasowych. A te 30 złotych za wydanie karty to jest jednorazowa opłata? A jest także opłata roczn za kartę? TYe 30 złotych za wydanie to jeszcze nie jest zbyt wygórowana kwota, w innych bankach płaci się więcej poprzez ukryte opłaty. Dostajesz niby kartę za darmo, ale opłata miesięczna za posiadanie karty na przykład wynosi 3 złote to masz w ciągu roku opłatę w wysokości 36 złotych.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.