Konto osobiste Inteligo

Inteligo

Sprawdź całą ofertę on-line

Inteligo
Konto osobiste Inteligo to bezpłatne konto pod warunkiem, że masz na nim 100zł i zapłacisz kartą na co najmniej 100 zł. Bezpłatne są również wszystkie przelewy krajowe i zlecenia stałe jak i polecenia zapłaty wykonane samodzielnie w serwisie transakcyjnym. 
Najważniejsze parametry konta osobistego Inteligo:
Oprocentowanie: 0 %
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: do 5 PLN
Opłata za wydanie karty: do 5 PLN
Opłata za używanie karty: do 1 PLN
Przelewy przez Internet: 0 PLN
Przelewy w placówce: brak
Przelewy przez telefon: do 5 PLN
Wypłaty z bankomatów w Polsce: do 5 PLN
Oprocentowanie limitu odnawialnego: od 19.50 %
Bezpłatne bankomaty: do 2300 PKO BP, eService
Typy kart: Visa Electron
Przelew zagraniczny: od 5 do 11 PLN
Dodaj własną opinię o koncie osobistym Inteligo, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Konrad
Tutaj są trochę zbyt staroświeckie zasady, ponieważ tak wiele banków oferuje darmowe prowadzenie konta oraz wydaje za całkiem darmo kartę. Do tego nie ma oprocentowania, więc za posiadanie konta się tylko traci. Zdecydowanie nie chciałbym zakładać sobie konta w tej firmie, jest taka konkurencja i świetne warunki, że nie warto wiązać się z kontem w Inteligo. Gdybym zobaczył tę ofertę kilka lat temu to bym brał bez zastanowienia, ale dzisiaj? Dziś to się nie opłaca, chyba że ktoś lubi dokładać do wygody.
Autor: Honisa
Ja podzielę się uwagą na temat konta Inteligo za pośrednictwem którego można dokonywać różnych operacji zwykłego konta w PKO BP. Miałem do czynienia z różnymi kontami internetowymi, ale te z PKO BP najbardziej mi się nie podoba. Nie do końca jest przejrzyste, wręcz archaiczne. I te hasła trzeba spisywać ze specjalnej zdrapki, które przysyła nam bank. Hasła te potrzebne są do potwierdzenia operacja typu przelew. Banki stosują w chwili obecnej dostęp do haseł poprzez smsa, którego dostaje na numer swojego telefonu właściciel konta. I ta jeszcze dodatkowa oplata za Inteligo bodajże jak się nie mylę 2 złote.
Autor: abc
Konto internetowe Inteligo kusi klientów nową promocją. Jezeli posiada się konto osobiste internetowe INTELIGO to można założyć lokatę termionową na jeden dzień. Ta lokata terminowa zie się Dobolokatą, a jest ona w skali roku oprocentowana na poziomie 4,10 procenta. Jeżeli klient na koncie Inteligo ma saldo na poziomie powyżej 100 złotych to nie płaci żadnych opłat związanych z prowadzeniem tego konta internetowego. Wszelkie przelewy realizowane przez internet i telefon oraz zlecenia stałe też są bezpłatne w ramach tego konta internetowego.
Autor: abc
Kolejna promocja w koncie internetowym Inteligo to wydanie karty debetowej do tego konta. Jeżeli klient dokona transakcji tą kartą debetową w ciągu miesiąca na sumę ponad 100 złotych to także nie ponosi żadnych opłat nie tylko za wydanie, ale także prowadzenie konta internetowego. Inna promocja obejmująca te konto internetowe Inteligo polega na nabywaniu jednostek uczestnictwa Funduszy Inwestycyjnych PKO nie płacąc przy tym prowizji. Ta ostatnia promocja trwa do końca roku 2010.
Autor: abc
Jakie jeszcze są korzyści płynące z założenia i posiadania konta internetowego Inteligo? Otóż poprzez te konto internetowe Inteligo można otrzymać do konta limit debetowy i odbywa się to w ciągu 90 sekund, a wszystko to po wypełnieniu wniosku online. Można dokonać przelew s-msem lub e-mailem, wystarczy tylko podać nr telefonu lub e-mail odbiorcy przelewu. Dodatkowo bank każdego klienta konta internetowego Inteligo będzie informować drogą s-msową lub e-mailową albo poprzez komunikator o jego operacjach, przelewach oraz wydarzeniach na jego koncie. Wszelkie sprawy założenia takiego konta internetowego Inteligo załatwia się poprzez przyjazd kuriera do domu klienta w celu podpisania umowy konta internetowego Inteligo.
Autor: abc
Od 2007 roku konto osobiste Inteligo znajduje się na podium rankingu \"Przyjazny Bank Newsweeka\" w kategorii kont internetowych. Wszelkie zalety zostały napisane wcześniej w komentarzach, naprawdę warto mieć takie konto internetowe w swoim otoczeniu. PKO BP to bank nr 1 w Polsce z największą liczbą klientówi co raz bardziej rozwija swoje usługi i produkty finansowe, ktore także dostępne są poprze konto internetowe Inteligo.
Autor: basia
witam to kompletne klamstwo nic nie dostaniesz od banku inteligo to naciganie na otwarcie konta zadnego debetu ani pozyczki zapomnij placisz za wyplate z bankomatu 5zl zadna laska ze dostaniesz karte wszystkie banki aja karty
Autor: Maciej
Też uważam, ze inteligo jest po to, aby PKO BP zarobiło grube miliony złotych na swoich klientach i jeszcze archaiczne jest to, że przysyłają karty kodów jednorazowych, i jak się pomylisz to ci zablokują konto, bo nie masz możliwości dokonywania transakcji poprzez właśnie kody jednorazowe. A odblokować takie konto czy karty jednorazowe jest ciężko, bo nie chcą tego zrobić przez infolinę i każą zrobić to osobiscie w swoim oddziale, to czyste nieporozumienie. W innych bankach robi się to na telefon, bo przecież po to są internetowe konta, aby dokonywać transakcji na odległość. Coś sobie ten bnk pomylił konto internetowe.
Autor: xczarnecka
witam zgadzam sie z tym nie ma zadnych pozyczek zapomnij o debecie w 90 sekund to kompletna bzdura obiecanki i na tym koniec
Autor: igor
jaka bzdura? rach ciach taki debet, wiem bo bralem
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.