Dobre Konto Bank Millennium

Bank Millennium

Sprawdź całą ofertę on-line

Bank Millennium
Konto osobiste Millennium Bank mile Cię zaskoczy jeśli tylko zależy Ci na wygodzie oraz cenisz swój czas. Wraz z kontem otrzymujesz nieograniczony dostęp do wielu produktów banku m.in - do kart debetowych, limitu w koncie osobistym, produktów oszczędnościowych, ubezpieczeń itp.
Najważniejsze parametry konta osobistego Bank Millennium:
Oprocentowanie: 0 %
Otwarcie rachunku: 0 zł
Prowadzenie rachunku: 0 zł / 7 zł
Opłata za wydanie karty: 0 zł
Opłata za używanie karty: 0 zł / 4 zł
Przelewy przez Internet: 0 zł
Przelewy w placówce: 5 zł
Przelewy przez telefon: 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce: 0 zł / 1–5 zł
Oprocentowanie limitu odnawialnego: 18%
Bezpłatne bankomaty: Wszystkie sieci / Millennium
Typy kart: Visa
Przelew zagraniczny: 0.5%, min. 20 zł
Przelewy natychmiastowe: 5 zł
Karta bezdotykowa payWave:: TAK
Cash Back: 0 zł / 0.50 zł
Wysokość limitu odnawialnego:
Zlecenia stałe – internet:
Karta bezdotykowa PayPass: NIE
Wypłaty z bankomatów za granicą: 2.50%, min. 9 zł


Opłaty za prowadzenie rachunku, używanie karty, wypłaty z bankomatów w Polsce nie zostaną pobrane, jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na Dobrym Koncie min. jedna płatność bezgotówkowa kartą wydaną do Dobrego Konta oraz łączne wpływy zewnętrzne na Dobre Konto wynosiły min. 1 000 PLN.

Opłata za usługę Cash Back nie jest pobierana do 31 grudnia 2013 r. 

Dodaj własną opinię o koncie osobistym Bank Millennium, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Roberto
Już jakiś czas mam konto w Millenium, ale wolałbym coś tańszego. Nie zarabiam kokosów, a płacić trzeba to za kartę, to za miesięczne prowadzenie rachunki. Rocznie wychodzi ładna sumka, dlatego wolałbym jednak ją zachować dla siebie, a nie płacić obcym. Pozytywne jak dla mnie jest możliwość podjęcia pieniędzy w wielu bankomatach za darmo. Poza tym brak na nim oprocentowania. Poza tym załatwienie konta było szybkie i niemal w mgnieniu oka otrzymałem potrzebne do podpisania dokumenty oraz kartę przysłaną pocztą.
Autor: Karol
I za bardzo nic tańszego nie znajdziesz Roberto, jeżeli chodzi o banki tradycyjne, natomiast internetowe to wiele jest bezpłatnych rachunków bankowych. W Millennium możesz mieć jakiś profit z trzymanych sum na koncie, ale poda warunkiem, że masz Millenet i zakładasz sobie lokatę jednodniową i tak codziennie. Tutaj jest warunek trzeba mieć na koncie minimum 500 złotych. A za kartę wszędzie się płaci i w wielu innych bankach jest jeszcze drożej i zapowiadają, że dla takich maluczkich jak my będzie jeszcze drożej. Za kartę nie zapłacisz ale kredytową, ale też musisz dużo robić transakcji, a jak się ma za małe dochody to siedzisz, płaczesz i płacisz.
Autor: abc
W Millennium Bank dla posiadaczy kont i rachunków przygotowano ofertę limitu w koncie osobistym. Do końca października 2010 roku można taki limit otrzymać bez opłaty przygotowawczej. Dodatkowo, jeżeli korzysta się z limitu to do 7 dni rozliczeniowych w miesiącu nie płaci się odsetek za wykorzystanie Limitu. Odsetki naliczane są oczywiście od rzeczywistej wykorzystanej kwoty z limitu, a nie od całości przyznanego Limitu. Jeżeli ktoś nie ma rachunku w Millennium Banku to może przynieść 3 ostatnie wyciągi z rachunku swojego banku to otrzyma o 10 procent wyższy Limit w swoim koncie osobistym.
Autor: elf
W Millennium Bank jest teraz promocja, jeżeli założymy konto internetowe to będziemy mieć szereg korzyści. Jak bank się chwali to mamy bezpłatne prowadzenie konta, bezpłatne przelewy wewnętrzne i zewnętrzne. Dodatkowo otrzymamy opcję bezpłatnych wypłat z bankomatów Banku Millennium, a za wypłatę z BZ WBK oraz cash4you zapłacimy tylko 1 złoty. Można otrzymać kartę debetową Millennium Maestro Paypass, za pomocą której dokonujemy płatności zbliżeniowych i otrzymuje 1 procent za dokonane płatności bezgotówkowe. Można otrzymać w koncie limit , dzięki któremu uzyskujemy dostęp do dodatkowych środków finansowych.
Autor: Magda
W Millennium Banku ponoć można założyć nowe w ofercie konto Premium. Czy ktokolwiek potrafi mi wytłumaczyć co to za konto i jakie korzysści płyną z posiadania takiego konta w Millennium Banku?
Autor: abc
Tak jest w Banku Millennium konto osobiste Premium. Jest kilka korzyści wynikające z posiadania takiego konta osobistego Premium w Millennium Banku. Po pierwsze konto jest bezpłatnie dostępne do obsługi konta przez internet i telefon, we wsystkich bankomatach na terenie całej Polski można wypłacić swoje pieniądze bezpłatnie oraz jeżeli dokonuje się przelewy wewnętrzne oraz zewnętrzne przez internet czy telefon także nie ponosi się żadnych opłat.
Autor: abc
Inne korzyści płynące z posiadania w Banku Millennium konta osobistego Premium to także bezpłatne definiowanie i modyfikowanie zleceń stałych oraz płatności za rachunki. Bezpłatna również jest usługa polecenia zapłaty i bezpłatna możliwość prowadzenia tego konta Premium. Do konta Premium można otrzymać karty Millennium Maestro lub Millennium VISA Konto. Ponadto w wielofunkcyjnych bankomatach Millennium można dokonywać przelewów na konta swoich odbiorców, sprawdzać saldo, wydrukować ostatnich 10 transakcji dokonanych w ramach konta osobistego Millennium Premium.
Autor: abc
Inne są jeszcze korzyści kiedy posiada się konto osobiste Millennium Banku Premium. Otrzymać można usługę CASH BACK czyli możliwość wypłaty gotówki w kasie sklepu, można również ustalać miesięczne limity wydatków z konta i jest to usługa MilleSMS, która na twój podany bankowi telefon przekaze informację SMSem o przekroczeniu ustalonych z bankiem limitów. Kiedy będziesz używał karty, a jej transakcje w ciągu miesiąca przekroczą 250 złotych to za używanie tej karty nie zapłacisz wcale. W ogóle serwis Millenet prowadzony przez Millennium Bank został uznany już po raz piąty z rzędu za najlepszy bankowy portal internetowy. 
Autor: abc
co jeszcze oferuje Bank Millennium posiadaczom konta osobistego Premium? Otóż oferuje usługę Limit w koncie osobistym, który pozwala na łatwy dostęp do dodatkowych pieniędzy. Oferuje atrakcyjne oprocentowanie zadłużenia w Limicie w koncie osobistym Premium. Oprocentowanie naliczane jest jedynie od wykorzystanej kwoty. Limit w koncie osobistym Premium jest wolny od oprocentowania aż przez 7 dni w każdym miesiącu, ale tylko wtedy gdy korzystasz z limitu nie więcej niż 7 dni w miesiącu rozliczeniowym. Jeżli posiadacz konta w innym banku przeniesie konto do Millennium Banku to otrzyma taki sam limit w koncie osobistym ale powiększony jeszcze o 10 procent.
Autor: abc
Do ostatniego komentarza na temat korzyści płynących z posiadania konta osobistego Premium w Millennium Banku trzeba dodać, z jeżeli przeniesie się konto z innego banku i będzie klient chciał limit to w ramach promocji zostanie zwolniony z opłaty za udzielenie takie limitu w koncie osobistym. Do konta można otrzymać również atrakcyjną kartę kredytową Millennium Bank VISA lub MasterCard. Z tymi kartami kredytowymi można robić transakcje bezgotówkowe, a zadłużenie spłaca się do 56 dni. Można w ramach tych kart kredytowych otrzymać atrakcyjnie oprocentowany kredyt na 3, 6 i 12 miesięcy.
Autor: olek
Wszystko ok. Niezły bank. To właściwie też uwaga do innych banków- dlaczego taka różnica w oprocentowaniu lokat - 4 - 6 procent i pożyczek- od 18 procent.....?
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.