Konto osobiste Komfort ING Bank Śląski

ING Bank Śląski

Sprawdź całą ofertę on-line

ING Bank Śląski
Konto osobiste Komfort ING Bank Śląski jest rachunkiem dla jednej lub dwóch osób, które mają większe od standardowych wymagania dotyczące oferty bankowej np. wykonują wiele operacji zarówno przez kanały elektroniczne jak i w placówkach banku.
Najważniejsze parametry konta osobistego ING Bank Śląski:
Oprocentowanie: 0%
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: od 5 do 10 PLN
Opłata za wydanie karty: 0 PLN
Opłata za używanie karty: 0 PLN / przy min 100 PLN obrotu
Przelewy przez Internet: 0 PLN
Przelewy w placówce: od 5 do 9 PLN
Przelewy przez telefon: 0 PLN
Wypłaty z bankomatów w Polsce: 0 PLN / wszystkie sieci
Oprocentowanie limitu odnawialnego: od 11.25 do 18 %
Bezpłatne bankomaty: do 690 ING
Typy kart: VISA
Maestro
Przelew zagraniczny: do 5 PLN przelew w euro
Dodaj własną opinię o koncie osobistym ING Bank Śląski, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Kostek
Wygodne konto, z którego może być zadowolony niemal każdy. Jedynym warunkiem, by nie płacić za kartę jest obrót kwotą równą przynajmniej 100 zł w ciągu miesiąca. Nie wiem jak im się to opłaca, ale skoro do tego zachęcają to widocznie coś z tego mają. Miesięczna opłata za konto to minimum 5 zł, ale nie więcej jak 10 zł. Nie ma zbyt wielu bankomatów, z których można pobierać pieniądze nie płacąc prowizji... Ale nie są to takie najgorsze warunki, raczej powiedziałbym przeciętne. Mogłoby być lepiej.
Autor: abc
Jeżeli w ING Banku otworzy się konto Direct wszelkie opłaty zwiazane z otworzenie konta (to standard) są nie pobierane. Tak samo 0 złotych kosztuje prowadzenie konta w ING Bank, darmowe są również wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce. Jeżeli otworzy się konto z dostępem do internetu to wszelkie dokonane przelewy z tego konta dokonane w internecie będą za darmo. ING bank chwali się również udostępnieniem dużego limitu zadłużenia konta nawet do 100 000 złotych, ale oczywiście uzależnione jest to od wpływ na konto oraz dochodów posiadaczy tego konta bankowego w ING.
Autor: Marek
Niestety ten limit można sobie włożyć między bajki, bo to jest tylko dla bnardzo zamożnych klientów banku, a taki zwykły szaraczek dostanie limit w wysokości 2 lub 3 swoich pensji albo wpływów na swoje konto osobiste.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.